RN60C7502FBSL
MFR.Part #
RN60C7502FBSL
JLCPCB Part #
C1429796
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors