Y17454K98000Q0R
MFR.Part #
Y17454K98000Q0R
JLCPCB Part #
C4134101
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.98kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount