RN65C7501DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C7501DRSL
JLCPCB Part #
C1804793
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors