RN65C7501BRSL
MFR.Part #
RN65C7501BRSL
JLCPCB Part #
C3565959
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors