RN55C7501DRSL
MFR.Part #
RN55C7501DRSL
JLCPCB Part #
C1788643
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors