RN60C1214FR36
MFR.Part #
RN60C1214FR36
JLCPCB Part #
C1797539
Description
-65℃~+175℃ 1.21MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors