RN65C75R0BBSL
MFR.Part #
RN65C75R0BBSL
JLCPCB Part #
C1430880
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors