RNC65J7323BRRE7
MFR.Part #
RNC65J7323BRRE7
JLCPCB Part #
C3487980
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors