RN65C7001DRE6
MFR.Part #
RN65C7001DRE6
JLCPCB Part #
C3476979
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors