Y007524K0000F9L
MFR.Part #
Y007524K0000F9L
JLCPCB Part #
C1460816
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 24kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS