RN65C1001DRE6
MFR.Part #
RN65C1001DRE6
JLCPCB Part #
C5732741
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors