RN65C5001DRE6
MFR.Part #
RN65C5001DRE6
JLCPCB Part #
C1794289
Description
-65℃~+175℃ 500mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors