RN65C68R1FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C68R1FBSL
JLCPCB Part #
C1427791
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors