RN65C68R1FRSL
MFR.Part #
RN65C68R1FRSL
JLCPCB Part #
C1801586
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors