RN60C68R1FBSL
MFR.Part #
RN60C68R1FBSL
JLCPCB Part #
C1431015
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors