Y005810R0000B2L
MFR.Part #
Y005810R0000B2L
JLCPCB Part #
C1459324
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors