RN65C6701FB14
MFR.Part #
RN65C6701FB14
JLCPCB Part #
C1403699
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors