Y402520K0000Q6R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y402520K0000Q6R
JLCPCB Part #
C4041847
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount