SA64AHE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA64AHE3/73
JLCPCB Part #
C1666440
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 103V 1uA 4.9A@10/1000us 500W@10/1000us 64V 78.6V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS