CMF70500R00FKEK
MFR.Part #
CMF70500R00FKEK
JLCPCB Part #
C1405543
Description
1.75W 500Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS