RN65C6493FRSL
MFR.Part #
RN65C6493FRSL
JLCPCB Part #
C1801626
Description
-65℃~+175℃ 500mW 649kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors