RN65C6492FRSL
MFR.Part #
RN65C6492FRSL
JLCPCB Part #
C1800123
Description
-65℃~+175℃ 500mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors