RN65C6490FRSL
MFR.Part #
RN65C6490FRSL
JLCPCB Part #
C1800944
Description
-65℃~+175℃ 500mW 649Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors