RN65C6190FBSL
MFR.Part #
RN65C6190FBSL
JLCPCB Part #
C1428369
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors