RN65C6192FBSL
MFR.Part #
RN65C6192FBSL
JLCPCB Part #
C1428391
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors