RN65E1474FRE6
MFR.Part #
RN65E1474FRE6
JLCPCB Part #
C1809305
Description
-65℃~+175℃ 1.47MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors