RN65C5622FB14
MFR.Part #
RN65C5622FB14
JLCPCB Part #
C1421521
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors