RNC65J2490FRRE7
MFR.Part #
RNC65J2490FRRE7
JLCPCB Part #
C3565054
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors