RNC55H1100BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1100BSRE765
JLCPCB Part #
C3457141
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors