RN65C53R6FBSL
MFR.Part #
RN65C53R6FBSL
JLCPCB Part #
C1428005
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors