RN70C7500BRSL
MFR.Part #
RN70C7500BRSL
JLCPCB Part #
C1813617
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors