RN55C5170BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C5170BRSL
JLCPCB Part #
C1796351
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors