RN65D53R6FBSL
MFR.Part #
RN65D53R6FBSL
JLCPCB Part #
C1427780
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors