RN65C4223FBSL
MFR.Part #
RN65C4223FBSL
JLCPCB Part #
C1431865
Description
-65℃~+175℃ 422kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors