RNC65J1500FRRE8
MFR.Part #
RNC65J1500FRRE8
JLCPCB Part #
C3487842
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors