Y1453800R000V9L
MFR.Part #
Y1453800R000V9L
JLCPCB Part #
C1488301
Description
-55℃~+125℃ 600mW 800Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS