RN65C3743FRSL
MFR.Part #
RN65C3743FRSL
JLCPCB Part #
C1800040
Description
-65℃~+175℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors