RNC55J9092BSRSL
MFR.Part #
RNC55J9092BSRSL
JLCPCB Part #
C1820592
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors