RN65D3902FB14
MFR.Part #
RN65D3902FB14
JLCPCB Part #
C1402525
Description
-65℃~+175℃ 39kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors