RN65C2212FBSL
MFR.Part #
RN65C2212FBSL
JLCPCB Part #
C1429014
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors