RN65C2213FBSL
MFR.Part #
RN65C2213FBSL
JLCPCB Part #
C1429042
Description
-65℃~+175℃ 221kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors