RN65D2942FRSL
MFR.Part #
RN65D2942FRSL
JLCPCB Part #
C3552690
Description
-65℃~+175℃ 29.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors