RN65C2612FBSL
MFR.Part #
RN65C2612FBSL
JLCPCB Part #
C3422217
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors