RN65C1501DRSL
MFR.Part #
RN65C1501DRSL
JLCPCB Part #
C3356310
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors