RN65C1503DRSL
MFR.Part #
RN65C1503DRSL
JLCPCB Part #
C3496418
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors