TNPW0603130RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603130RBYEA
JLCPCB Part #
C1717805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS