RN65C1133FB14
MFR.Part #
RN65C1133FB14
JLCPCB Part #
C1424412
Description
-65℃~+175℃ 113kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors