RNC70J9093BRRE5
MFR.Part #
RNC70J9093BRRE5
JLCPCB Part #
C3566200
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors