TNPW080530K9BECN
MFR.Part #
TNPW080530K9BECN
JLCPCB Part #
C1357508
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount