RN65D1131FRSL
MFR.Part #
RN65D1131FRSL
JLCPCB Part #
C3503200
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors